3D Artist výcvik kurzy

3D Kariéra
Role na animátora je vytvořit několik obrazů známých jako snímky, které kombinují tyto a sekvenování je jeden po druhém vytváří iluzi pohybu. Tato fascinující umění je vytvořen kresby, loutky nebo modelů a práce je do 3D podoby.
Pokud se rozhodnete jít do počítačem generované animaci bude vysoce použity ve filmech a televizních práce, stejně jako na internetu takže to pestrá řada prací.
Základním předpokladem pro výkon funkce animátor je umělecká zručnost a cit pro to, co vypadá vizuálně působivý. Je stále důležitější, aby držet krok s nejnovější počítačový software je, že vám umožní vytvářet animace.

Jeden den v životě animátor:
Jak jste jít přes několik fází celého procesu animace, budete myslet nápadů, skicování, stavební modelů, pomocí software s názvem CGI (počítač-tvořil zobrazování), takže budete vědět, každý den je vzrušující a odlišný.
Možná se budete muset vytvořit storyboardy, jednání s klienty o možných nápadů, používají různé materiály od hlíny akvarelů vytvořit svůj vizuální mistrovské dílo a vybudovat vizuální snímek po snímku ve složité procesu.
Pracuje ve váš prospěch, pokud jste vášnivý prodeje osoba, jak bude pitching několik nápadů na potenciální zákazníky, zejména pokud jste na volné noze animátor.

Předpokládaný plat:
Ve Velké Británii se průměrná mzda na animátora jen vloupání do průmyslu se pohybuje v rozmezí Kč 12,000- 15.000libra a rychle stoupá se zkušenostmi. Když se stal zkušený animátor můžete očekávat, platy, které se pohybují mezi Kč 23,000- 26,000libra.

Typické hodiny:
Pracuje jako animátor může být poměrně snadné jít za práci začíná pravidelné úřední hodiny je mezi 34 až 40 hodiny týdně, ale jako termíny přístupu, nervozita narůstá a přesčas je zásadní, aby se práci.

Chcete se stát 3D objekt modelář?
Úloha zahrnuje matematický mysl, která bude tvořit široký-frame vyobrazení na 3Dimensional objektu použitím programů, jako je Maya.
V celodenní práci, můžete být požádáni, aby dělat řadu různých úkolů, jako je vytvoření modelu na počítači spline, náplasti modelování, box modelování nebo polymodeling.
Industries, v níž 3D modeláři jsou v současné době v poptávce jsou vysílány designu trhy jako CD-ROM designu, filmové efekty, herní design, rekvizity, speciálních efektů pro televizi a film a web designu. Chcete zvýšit své šance stát se 3D objekt modelář? Proč ne procházet přes některé z výcvikových kurzů Dragon má nabídnout?