App Developer výcvik kurzy

Zácvik aplikace developer kariéry programu Dračí:

Jste touží trénovat jako vývojář aplikace, ale ne úplně jistý, jakou cestou, aby se pomoci se tam dostat? Pokud tomu tak je, je to stojí za zvážení třídě založený pod vedením instruktora Application Developer kariérní program, který vám poskytne základní znalosti a zkušenosti potřebné pro úspěšnou kariéru v této oblasti.

Co výcvik vývojář aplikace znamenat?

Jako vývojář aplikace, budete očekávat, že získání odborné způsobilosti v manipulaci vývoj aplikací jazyků, jako je Objective-C, HTML5 Java, C # a SQL. Kromě toho, že je důležité, abyste se seznámili se různé aplikace, jako je Xcode, Eclipse, Visual Studio a MySQL, protože to často plete do návrhového procesu.

Nativní aplikace vs Web HTML5 založené App

Školení Dragon Application Developer kariéra vás program připravuje nativní a webové HTML aplikace pro vývojáře pracovních míst.
Nativní aplikace jsou vyvinuté pomocí použití na nižší úrovni, programovací jazyky, jako je Objective-C a Java atd Nativní aplikace má plné možnosti zařízení mají k dispozici. Za účelem vybudování nativních aplikací, budete nejprve naučit programovací jazyk, a pak zvládnout umění stavebních aplikací.
Můžete si také vytvořit webové aplikace pro různé platformy (jako iPhone, Android, Windows Phone), pomocí rámců, jako je PhoneGap. Web HTML5 aplikace jsou postaveny pomocí webových technologií. Za účelem vybudování aplikací pomocí HTML5, budete muset naučit, HTML, CSS, JavaScript, HTML5 a PhoneGap.

Je to trénink pro mě?

Pokud víte, že chcete, aby se stal vývojář aplikace, školení Dragon vybavuje studenty s dobře zakulacenou znalosti o tom, jak překonat problémy, které často čelí vývojáře aplikací. Jakmile se úspěšně naučit, jak se vypořádat s problémy, bude vaše důvěra jako vývojář aplikace transformace.
Naše aplikace developer kariéra program je především pro delegáty, kteří se zaměřují na práci na volné noze projektech aplikace, nebo vstoupit do profesionálního světa jako vývojář aplikace. K dosažení tohoto cíle, naši odborníci vyškolit studenty o tom, jak úspěšně použít aplikace a technologie používané v samotném odvětví. Při vývoji aplikací, prodejní místo je portfolio. Tak jsme se představit studentům možnost pracovat na živých projektů, které vám pomohou vytvořit působivé portfolio ukázat potenciální zaměstnavatele.Navíc, naši trenéři zlepšit proces učení tím, že se kurz hands-na a vstřikování své dosavadní zkušenosti z průmyslu do obsahu kurzu. S vyplněným kariéru programu, budete moci žádat o zaměstnání s jistotou, že máte dovednosti potřebné pro vývoj aplikací aplikace.

Co je to doba trvání kurzu?

Máte na výběr začít cvičit Dračí Application Developer kurz, kdykoli budete chtít. Náš flexibilní učení přístup umožňuje absolvovat kurzy v průběhu týdne, víkend nebo večer. To obvykle trvá 2 měsíce (na plný úvazek), 10 měsíců (part-time), k dokončení kurzu na základě individuálního rychlosti učení.

Full-time vývojář aplikace kurz:
Po - Pá od 10:00 do 17:00
 • Příjem ledna
 • Příjem dubna
 • Příjem července
 • Příjem října

Part-time vývojář aplikace kurz:

Víkend (So nebo Ne od 10:00 do 17:00), nebo večer (dvakrát týdně od 18:30 do 21:30)
 • Příjem ledna
 • Příjem May
 • Příjem září
 • Příjem října

Kdo výuky kurzu?

Jsme přesvědčeni, že nejlepší způsob, jak se vývojáři aplikací, je učit se přímo od vývojáře aplikací, která je důvod, proč je naše aplikace vývojář Vyučovací průmyslovými profesionální vývojáře aplikací, kteří používají své pracovní zkušenosti pro to, aby školení hands-na, praktické a kariéra orientované.

Vlak opět zdarma?

Pokud vy nebo váš trenér se domnívá, že je třeba opakovat kurz či modul, bude bez příplatku pro vás k účasti opět třídu přímo ve Vašem programu přidělena čas.

Kolik Application Developer kurzy stát?

Celkové náklady na školení je závislá na kurzu si vyberete. Nicméně můžete platit ve splátkách s naší splátkového kalendáře bez přidaných poplatků. Pokud se rozhodnete platit najednou před začátkem kurzu máte nárok na zvýhodněnou úrokovou sazbou.

Jaký je rozdíl mezi krátkodobé kurzy a profesní programy?

Krátké kurzy se soustředí na výuku pouze technologie a kariérní programy hlavním cílem je pomáhat delegáti začít kariéru. Na kariéru programu, máte možnost vytvořit větší portfolio a pracovat na projektech souvisejících s průmyslem.

App Developer Kariéra

Jako mobilní vývojář, bude hlavní odpovědností vaší práce bylo navrhnout, kódu, testování a implementaci aplikací pro telefon platformu mobilní. S rostoucím zájmem a popularitou tabletů, práce pro mobilní vývojáře rozšiřuje na této platformě, což znamená, seznámení se s technologií, jako jsou: HTML5 / Javascript / CSS / PhoneGap a Java / Objective C / C # je nutný.
Developer bude pracovat na propojení aplikací, které umožňují bezproblémové prohlížení fotografií a nahrávání, zprávy a další sociální sítě funkce, které jsou velkou součástí každého nového telefonu. Tři hlavní značky, které vývojáři pracují na v současné době: iPhone, Android a Blackberry. Mobilní webové stránky jsou čtvrtou platformu, která je stejně tak důležité.
Developer mnohem proto mají řadu všestranné dovednosti a technické znalosti pro mobilní platformu. To jim umožňuje řídit celý technologie zatížení, klient a server.

Zásadní věcí pro mobilní vývojáře je třeba mít na mysli, jsou:
 • Musíte mít silný znalosti o programovacím jazyce
 • Být učenlivá jako nové programovací jazyky se objeví jednou za pár let
 • Buďte adept na optimalizaci účinnosti a produktivity
 • Správa práci pro softwarové inženýry tím, že péči o snížení hluku a pracovní režii.

Co se budu učit?

Tato aplikace trénink developer vás od bytí začátečník zobrazování pokročilé vývoj aplikací dovednosti. Kurz zahrnuje portfolio stavební aspekt, který vám umožní předvést své dovednosti v oblasti vývoje aplikací a digitální. Naši profesionálové Vám dá také one-to-one kariérové ​​poradenství vám nastavit na správné cestě k dosažení ideální práce pro vývoj aplikací. Naše aplikace developer kariéra program zahrnuje tyto předměty:

Povinné předměty
 • Web design
 • Úvod do programování pomocí C # Dot Net
 • JavaScript a jQuery
 • /html5-css3-course-training">HTML5 a CSS3
 • PhoneGap
 • PHP a MySQL databáze
 • Úvod do Objective-C
 • Vývoj iPhone App
Volitelné předměty:
 • OCA Java SE7 Základy
 • co.uk/android-programming-course-training">Android programování Kurz

Chcete-li zapsat do grafického designéra kariéry vzdělávacího programu Dračí, prosím, domluvte si schůzku kontaktu s jedním z našich školení poradců zde .