Web designer výcvik kurzy

Školení Dračí web Designer kariéry programu:

Jste touží trénovat jako webové designér, ale ne úplně jistý, jakou cestou, aby se pomoci se tam dostat? Pokud tomu tak je, je to stojí za zvážení třídě založený pod vedením instruktora web designer kariérní program, který vám poskytne znalosti, praktické projekty, portfolio a zkušenosti potřebné pro úspěšnou kariéru v této oblasti.

Web designer vytváří rozvržení a design webových stránek, manipulace technické a grafické prvky. Budete se podílet na kontrole technických škytavku, které mohou nastat v budoucnu, jak si udržet své tvůrčí umělecké dílo pro klienta. Proces navrhování webových stránek obvykle zahrnuje:
 • Identifikace povahu obsahu, který bude na webových stránkách
 • Psaní programovací kódy splnit potřeby klientů
 • Testování webové stránky, aby vše běželo hladce a nejsou tam žádné technické problémy
 • Odeslání webové stránky na server a dostat ho registrovány s různými vyhledávači
Typické pracovní doba pro návrháře rozmezí od 30 do 40 hodin týdně podle toho, jak velký projekt a jak blízko termínu.
Web designéři mohou očekávat roční plat asi 18.000 liber liber 40,000 a více zkušených a kvalifikovaných projektantů ještě víc.
Mnoho školení se provádí in-house v kombinaci s kurzy mimo organizaci. Většina zaměstnavatelů hledají kandidáty s tituly v relevantních subjektů, nebo ti, kteří si vybudovali portfolio pracovních zkušeností.

Máte, co je zapotřebí, aby se stal web designer / vývojář? Proč ne kříž odkazovat své vlastní schopnosti proti našemu seznamu, a zjistěte, zda jste připraveni na výzvu:
 • Máte imaginativní mysl a kreativní, výtvarné nápady
 • Jste zkušený programátor nebo grafik
 • Můžete snadno učit se nové věci a prokázat agility ve svém designu techniky
 • Jsi skvělý komunikátor a fungují dobře s ostatními a v týmu
 • Jste počítačový pitomec, který miluje být v melodii s ohledem na vývoj v oblasti technologií a počítačů.
 • Pokud jste tikající některé nebo všechny z těchto krabiček, uvidíte, jak se můžete dále postupovat ve Vašem webovém designu kariéry kontrolou některé z našich kurzů tady a vidět, co odborných kvalifikací Dragon nabídku.

  Co webové stránky designer trénink znamenat?

  Jako web designer, budete očekávat, že získání odborné způsobilosti v zacházení webových jazyků, jako je HTML, CSS, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3, PHP a SQL. Kromě toho, že je důležité, abyste se seznámili s různými software jako Adobe Dreamweaver, Adobe Photoshop, MySQL a WordPress, protože to často plete do návrhového procesu.

  Je to trénink pro mě?

  Pokud víte, že chcete, aby se stal web designer, školení Dragon vybavuje studenty s dobře zakulacenou znalosti o tom, jak překonat problémy, které často čelí webů.Jakmile se úspěšně naučit, jak se vypořádat s problémy, bude vaše důvěra jako web designer transformace.
  Náš web designer kariéra program je především pro delegáty, kteří se zaměřují na práci na volné noze webových projektů, nebo vstoupit do profesionálního světa jako webové stránky designer. K dosažení tohoto cíle, naši odborníci vyškolit studenty o tom, jak úspěšně použít software a technologie používané v samotném odvětví. V web design, prodejní místo je portfolio. Tak jsme se představit studentům možnost pracovat na živých projektů, které vám pomohou vytvořit působivé portfolio ukázat potenciální zaměstnavatele. Navíc, naši trenéři zlepšit proces učení tím, že se kurz hands-na a vstřikování své dosavadní zkušenosti z průmyslu do obsahu kurzu.

  S vyplněným web designer kariéru programu, budete moci žádat o zaměstnání, s jistotou, že máte schopnosti a portfolio potřebné pro design webových stránek a vytvořit silné značky digitální identity.

  Co je to doba trvání kurzu?

  Máte na výběr začít cvičit Dračí webové stránky designer kurz, kdykoli budete chtít. Náš flexibilní učení přístup umožňuje absolvovat kurzy v průběhu týdne, víkend nebo večer. To obvykle trvá 3 až 4 měsíce (na plný úvazek), 10 měsíců (part-time), k dokončení kurzu na základě individuálního rychlosti učení.

  Full-time web designer kurz:
  Po - Pá od 10:00 do 17:00
  Přívody jsou každý druhý měsíc.

  Part-time web designer kurz:

  Směs víkend (So nebo Ne od 10:00 do 17:00) a / nebo večer (dvakrát týdně od 18:30 do 21:30)
  Přívody jsou každý druhý měsíc.

  Kdo výuky kurzu?

  Jsme přesvědčeni, že nejlepší způsob, jak se web designer je učit se přímo z webové designéry, to je důvod, proč je náš web designer Vyučovací průmyslovými profesionální webové designéry, kteří využívají své pracovní zkušenosti pro to, aby školení hands-na, praktické a kariéra orientované.

  Vlak opět zdarma?

  Pokud vy nebo váš trenér se domnívá, že je třeba opakovat kurz či modul, bude bez příplatku pro vás k účasti opět třídu přímo ve Vašem programu přidělena čas.

  Kolik Web Designer kurzy stát?

  Celkové náklady kurzu závisí na kurzech si vyberete. Nicméně můžete platit ve splátkách s naší splátkového kalendáře bez přidaných poplatků. Pokud se rozhodnete platit najednou před začátkem kurzu máte nárok na zvýhodněnou úrokovou sazbou.

  Jaký je rozdíl mezi krátkodobé kurzy a profesní programy?

  Krátké kurzy se soustředí na výuku pouze technologie a kariérní programy hlavním cílem je pomáhat delegáti začít kariéru. Na kariéru programu, máte možnost vytvořit větší portfolio a pracovat na projektech souvisejících s průmyslem.

  Co se budu učit?

  Tento web designer kariéra Program vás od bytí začátečník zobrazování pokročilé web design dovednosti. Kurz zahrnuje portfolio stavební aspekt, který vám umožní předvést své dovednosti v oblasti webdesignu a digitální design. Naši profesionálové Vám dá také one-to-one kariérové ​​poradenství vám nastavit na správné cestě k dosažení ideální web design zaměstnání. Náš web designer kurz zahrnuje následující kurzy:

  Povinné předměty:
 • Web design
 • Grafický design
 • Úvod do programování pomocí C # Dot Net
 • co.uk/jquery-javascript-course-training">JavaScript a jQuery
 • PHP a MySQL databáze
 • WordPress
 • HTML5 a CSS3
 • Citlivé web design nebo mobilní web design
 • Volitelné předměty:
 • Web přístupnosti a použitelnosti
 • Adobe Photoshop
 • /seo-course-training">SEO (optimalizace pro vyhledávače)
 • HTML e-mail newsletter
 • Microsoft Technology Associate (MTA) Certifikace v Vývoj webu Základy
 • Microsoft Technology Associate (MTA) Certifikace v HTML5 vývoje aplikací Základy
 • Pro registraci do web designer kariéry vzdělávacího programu Dračí, prosím, domluvte si schůzku /contact/">contacting jednoho z našich školení poradců zde.